„Animus” Grudziądz – zakład pogrzebowy, któremu warto zaufać

Gdy śmierć przychodzi po naszych bliskich nie mamy ani siły, ani czasu, aby przeglądać i porównywać oferty zakładów pogrzebowych. Jak więc wybrać najlepsza firmę?
Mieszkańcy Grudziądza i okolicznych miejscowości od lat wiedzą, że zakład pogrzebowy „Animus”, to gwarant najwyższych standardów jakościowych. Naczelną zasadą, którą kierują się właściciele i pracownicy firmy jest godność człowieka, więc każdy pogrzeb z „Animusem”, to pomnik i hymn pochwalny dla owej godności.

Pierwsze chwile po stracie bliskich

To najtrudniejsze momenty. Emocje zawsze biorą górę i sprawiają, że racjonalne myślenie i sprawne działanie są znacznie utrudnione. Dzięki stronie animus-grudziadz.pl można zdobyć rzetelne informacje na temat zakładu pogrzebowego oraz oferty w zakresie organizacji pochówków.

Wystarczy wybrać czynny całą dobę numer kontaktowy podany na animus-grudziadz.pl, aby przedstawiciel firmy pojawił się w naszym domu lub umówił się na spotkanie w siedzibie firmy.
Doświadczeni specjaliści przeprowadzą każdego przez zawiłe procedury urzędowe i ubezpieczeniowe oraz zgodnie z zamówieniem uwzględniającym wszystkie sugestie rodziny i ostatnią wolę Zmarłego zorganizują niepowtarzalną ceremonię pogrzebową.

usługi pogrzebowe

Grudziądz – dlaczego warto wybrać zakład pogrzebowy „Animus”?

Firma „Animus” od lat cieszy się uznaniem i poważaniem w Grudziądzu i jego okolicach. Wiele pozytywnych rekomendacji można przeczytać na animus-grudziadz.pl oraz usłyszeć od spotkanych na ulicy mieszkańców miasta.

Zakład pogrzebowy „Animus” świadczy usługi kompleksowe – zamówienie wszystkich usług składających się na całość pochówku w jednej firmie daje możliwość negocjowania cen, a także skorzystania z elastycznych form płatności, na przykład kredytowania kosztów do czasu uzyskania zasiłku pogrzebowego oraz wypłat z polis ubezpieczeniowych. Przedsiębiorstwo „Animus” posiada własną nowoczesną flotę – karawany, które świadczą usługi przewozowe na terenie kraju i zagranicą.  Firma ma swoją salę pożegnań, chłodnię i pomieszczenia do przygotowywania ciała.

Zamawiając pogrzeb w siedzibie zakładu można zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne akcesoria oraz zamówić oprawę muzyczną, nekrologi, kwiaty.  Na życzenie podczas pogrzebu zdjęcia wykona profesjonalny fotograf. Podczas ceremonii wykorzystywane jest wysokiej klasy nagłośnienie, elektryczna winda, elegancki namiot. Istnieje także możliwość zamówienia stypy w sali należącej do zakładu (nawet na 130 osób).

One thought on “„Animus” Grudziądz – zakład pogrzebowy, któremu warto zaufać

  1. Korzystałam z tej firmy – Pani Małgorzata to niezwykle ciepła i pomagająca osoba. To co napisali to prawda – Szczerze Polecam

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *