O mnie

wieniec na nagrobku

Mam na imię Norbert i pochodzę z Warszawy. Mój przyjaciel Tomek wciągnął mnie do pracy w zakładzie pogrzebowym w 2013 roku. W pewnym momencie pracowałem na raz w kilku warszawskich firmach. W 2018 roku postanowiłem przeprowadzić się do Wrocławia, gdzie podjąłem stałą pracę w jednym z zakładów pogrzebowych dobrze znanych na terenie całego miasta. Po zdobyciu wieloletniego doświadczenia w branży funeralnej postanowiłem podzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą. Na stronie chcę pomóc osobom w trudnej dla każdego, kto stracił kogoś bliskiego tematyce pogrzebowej.

Moja strona to sprawnie funkcjonujący, prosty blog informacyjny związany z ogólnie pojmowaną tematyką pogrzebów. W przygotowanych krótkich tekstach znajdziesz wiele ciekawych porad, nawiązujących do tego, w jaki sposób wybrać najlepszy zakład pogrzebowy, który będzie w stanie w solidny sposób sprostać naszym potrzebom i oczekiwaniom. Na blogu znajdziesz także informacje na tematy związane z kremacjami zwłok oraz sprawnie przeprowadzonym transportem zwłok na terenie kraju jak i poza jego granicami. W prowadzonym przez siebie blogu staram się w możliwie prosty i jak najbardziej dokładny sposób ukazać procedury i zwyczaje pogrzebowe obowiązujące w naszym kraju.

Poniżej zamieszczam dwa banery prowadzące do dwóch firm pogrzebowych, którym zawdzięczam zdobyte doświadczenie. W jednej z firm pracowałem dawniej a w tej drugiej pracuje obecnie i ręczę za jakość wykonywanych przez nie usług.

usługi pogrzebowe Wrocław zakład pogrzebowy wola