Rodzinna firma pogrzebowa

Tworzenie zakładu pogrzebowego wiąże się z ogromnymi oczekiwaniami i ciężką pracą. Nieunikniony jest również stres i ciągłe pytanie – jak będzie moja firma wyglądać za kilka lat?

Trzeba tutaj zwrócić uwagę, że tworząc zakład pogrzebowy, wielu ludziom przyświeca ogromny cel i misja, którą pragną zrealizować. Bardzo często ciężko jest osiągnąć coś samemu i dobrze jest mieć dookoła siebie zaufanych ludzi, którzy przejmą na swoje barki część obowiązków, ale przede wszystkim zawsze będą wsparciem. Zwłaszcza w tak ciężkiej branży, jaką jest branża funeralna. Na ludziach tworzących zakłady pogrzebowe spoczywa ogromna odpowiedzialność.

Styx pogrzeby

Zaufanie i wsparcie

Im bardziej obowiązki przygniatają drugiego człowieka, tym proporcjonalnie potrzebuje on większego wsparcia swoich bliskich. To właśnie zaufane osoby sprawiają, że zakłady pogrzebowe potrafią spełniać swoją misję i pomagać ludziom w żałobie. W rezultacie dzisiaj możemy uświadczyć zakłady z wieloletnią tradycją, które razem ze swoimi rodzinami od pokoleń pomagają w organizacji ceremonii pogrzebowych. Jedną z takich firm jest rodzinny zakład pogrzebowy Styx – www.styxpogrzeby.pl

Mówi się, że najcenniejszym prezentem jest wsparcie. Właśnie tak było ponad sto lat temu, kiedy małżeństwo Zofia i Jerzy Klapec otworzyli pierwszą firmą produkującą trumny. Najpierw zrodził się pomysł, potem potrzeba osiągnięcia celu, a to wszystko otoczone było ogromnym wsparciem. Dzięki czemu po latach małżeństwo rozwinęło swój pomysł jeszcze bardziej. Firma Państwa Klapec zakupiła karawan konny, dzięki czemu mogli otworzyć pełnowymiarowy zakład pogrzebowy.

Historia zatacza koło

Tworząc to, co jest ważne i istotne dla wielu ludzi, nie ciężko stać się podziwianym. Dlatego wnuczka Państwa Klapec postanowiła kultywować działalność jej dziadków. W latach 90 wraz ze swoim mężem kontynuowała produkcję trumien, a z początkiem lat 90 – podobnie jak jej dziadkowie – poszerzyła ofertę o kolejne usługi funeralne.

Pokolenia się zmieniają, ale cele dla wielu pozostają te same. Dlatego zakład pogrzebowy zakupił nowe karawany marki Mercedes, a w 1994 roku, aby uhonorować swoją firmę, oficjalnie nadano jej nazwę Styx.

Dziś firma Styx czerpiąc wiedzę z wieloletniego doświadczenia nadal, kieruje się wsparciem swoich bliskich. Dzięki temu Klienci korzystający z usług zakładu Styx może mieć gwarancję, że każdy pogrzeb zostanie przeprowadzony wzorowo. A co ważniejsze, że wszyscy pracownicy, otoczą każdego Klienta wsparciem i zrozumieniem – bo sami rozumieją, jak ważne są to cechy.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *