„Memento” Gorzów Wielkopolski – zakład pogrzebowy, któremu warto zaufać

W pięknie położonym nad Wartą Gorzowie Wielkopolskim codziennie kilka rodzin przeżywa tragedię odejścia kogoś bliskiego. Z pomocą w takich chwilach przychodzą właściciele i pracownicy zakładu pogrzebowego „Memento”, który od niemal trzydziestu lat świadczy usługi pogrzebowe w oparciu o najwyższe standardy jakości. Rzetelność, transparentność, empatia towarzyszą profesjonalnym działaniom firmy od pierwszego kontaktu z klientem przez cały okres współpracy.

Jakie usługi świadczy Memento?

Zakład pogrzebowy świadczy wszystkie podstawowe usługi pogrzebowe i cmentarne. Rodziny otrzymują pomoc podczas załatwiania formalności urzędowych w USC, ZUS (lub u innego ubezpieczyciela), w zarządzie cmentarza, w biurze parafialnym. Firma przygotowuje miejsce na cmentarzu i ciało do pochówku oraz wykonuje usługi transportowe przy użyciu nowoczesnej, ekskluzywnej floty. Na życzenie rodziny organizuje kremację.

Firma świadczy także usługi niezwiązane z pochówkami – w terminach przewidzianych ustawowo dokonuje się ekshumacji na cmentarzach gorzowskich lub w innych miejscowościach regionu.

pogrzeby

Usługi florystyczne, oprawa muzyczna, stypa

W zakresie oprawy ceremonii pogrzebowej zakład „Memento” współpracuje ze sprawdzonymi i rzetelnymi podwykonawcami. Zachwycające i niepowtarzalne kompozycje kwiatowe przygotowują floryści z najlepszych gorzowskich kwiaciarni. Oprawa muzyczna to profesjonalne wykonania utworów przez wybitnych instrumentalistów – dobór repertuaru zawsze dokonywany jest w porozumieniu z rodziną. Nieodłączną tradycją polskich pochówków jest stypa – poczęstunek organizowany po ceremonii dla rodziny i przyjaciół. Jest to posiłek wzmacniający po trudach ostatnich przeżyć oraz okazja do wspominania Zmarłego oraz wzmocnienia więzów rodzinnych. Warto sprawdzić w galerii umieszczonej na stronie www.memento-zop.pl jak wygląda oprawa grobu podczas ceremonii oraz jakimi samochodami dysponuje firma. Tu także można znaleźć informacje poradnikowe, szczegółowy opis zakresu usług, opinie o firmie i dokładne dane kontaktowe.

Ile kosztują usługi pogrzebowe w zakładzie „Memento”?

W Polsce koszty pogrzebu to poważny wydatek. Jeśli Zmarły był ubezpieczony rodzinie – organizatorom pochówku przysługuje prawo do uzyskania zasiłku pogrzebowego (aktualnie jest to 4000 złotych). Zakład pogrzebowy „Memento” realizuje zamówienia bez zaliczek, a należność za wykonane usługi można zapłacić po otrzymaniu zasiłku lub wypłaty z polis ubezpieczeniowych. Jeśli koszt pochówku opiewa na kwotę niższą, niż zasiłek zakład zwraca rodzinie nadwyżkę.

One thought on “„Memento” Gorzów Wielkopolski – zakład pogrzebowy, któremu warto zaufać

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *