Zakład pogrzebowy Wrzos – Gorzów Wielkopolski

zakład pogrzebowy Gorzów Wielkopolski

            Wrzos jest profesjonalnym zakładem pogrzebowym, który od wielu lat świadczy usługi pogrzebowe. Przez ten długi czas Wrzos Gorzów Wielkopolski zyskał bogate doświadczenie i uznanie Klientów.

Dom pogrzebowy Wrzos Gorzów Wlkp zyskał wiele przychylnych opinii oraz zaufanie Klientów. Wrzos jest jednym z najpopularniejszych zakładów pogrzebowych w Gorzowie Wielkopolskim, który posiada indywidualne podejście do Klienta.

 W miarę możliwości dom pogrzebowy Wrzos dostosowuje się do oczekiwań i możliwości finansowych Klienta. Korzystając z usług wyżej opisywanego zakładu Klient doświadczy profesjonalizmu oraz empatii. Również pracownicy mają ogromny wpływ na sukces tej firmy pogrzebowej. Kompetentni, empatyczni i z wysoką kulturą osobistą pracownicy niosą kompleksową pomoc i dokładają wszelkich starań, aby klient był usatysfakcjonowany.

Usługi pogrzebowe Gorzów Wielkopolski

            Zakład pogrzebowy Wrzos Gorzów Wlkp. posiada szeroką ofertę świadczonych usług, wykonując je z najwyższą starością i dbałością o najmniejsze detale. Misją firmy pogrzebowej z Gorzowa Wielkopolskiego jest pomoc drugiemu człowieku w tak ciężkim momencie życia. Zakład pogrzebowy dokłada wszelkich starań, aby odciążyć Klienta z obowiązków dotyczących formalności urzędowych. Już od pierwszego kontaktu firma pogrzebowa Wrzos sprawia, iż klient czuje się ważny i objęty kompleksową opieką. Do usług pogrzebowych świadczonych w firmie pogrzebowej z Gorzowa Wielkopolskiego należy:

– pogrzeb tradycyjny/ pogrzeb świecki/ pogrzeby innych wyznań

– kremacje

– międzynarodowy przewóz zwłok

– biuro mobilne

– oprawa florystyczna, muzyczna i fotograficzna

– ekshumacje

– budowa grobowców

Dom pogrzebowy Wrzos Gorzów Wlkp.

Strona internetowa Wrzos Gorzów Wlkp.

Ulica Borowskiego 35/1

66-400 Gorzów Wielkopolski

Całodobowe telefony: 95 700 333 oraz 722 303 333

One thought on “Zakład pogrzebowy Wrzos – Gorzów Wielkopolski

  1. Nie da się ukryć, że OMNIS to prawdziwi fachowcy w swoim zakresie. Ich wsparcie było nieocenione, kiedy musiałem zorganizować pogrzeb bliskiej osoby. Nie ujmuję nic Wrzosowi. Po prostu nie miałem okazji skorzystać z ich usług.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *