Zakład pogrzebowy Koperski Warszawa

Zakład pogrzebowy Warszawa

            Zakład pogrzebowy Koperski odznacza się największym zrozumieniem potrzeb osób pogrążonych w żałobie. Na rynku funeralnym zakład pogrzebowy Koperski działa już od 85 lat, nabierając przy tym ogromne doświadczenie, które wykorzystywane jest na co dzień w pracy z ludźmi. Posiadając tak ogromne doświadczenie firma pogrzebowa doskonale wie w jaki sposób objąć opieką rodzinę zmarłego.

Empatia, cierpliwość, wyrozumiałość oraz kultura osobista, to cztery cechy, którymi odznacza się zakład pogrzebowy oferując swoje usługi. Personel pracowniczy nacechowany jest ogromną kompetencją oraz dążeniem do nieustannego rozwoju podnosząc przy tym kwalifikacje zawodowe. Dom pogrzebowy Koperski Warszawa zdobył wiele przychylnych opinii i rekomendacje klientów oraz portali branżowych, dostając przy tym miano szanowanego i renomowanego zakładu pogrzebowego numer jeden w Warszawie.

Mimo bardzo przystępnych cen, zakład pogrzebowy Koperski z Warszawy zawsze wykonuje swoje usługi na najwyższym poziomie, tworząc przy tym nawet najbardziej spersonalizowane oczekiwania. Wszystkie ceremonie pożegnalne posiadają charakter podniosły i uroczysty, firma od samego początku kładzie nacisk na elegancką i godną poszanowania obsługę klienta.

usługi pogrzebowe Warszawa

Usługi pogrzebowe Koperski Warszawa

            Koperski jest zakładem pogrzebowym z Warszawy, który jest dyspozycyjny całodobowo przez siedem dni w tygodniu. Jest to firma pogrzebowa zdecydowanie wyróżniająca się w Warszawie eleganckimi karawanami marki Mercedes i Jaguar, aby obejrzeć zdjęcia karawanów należy wejść w link podany obok, https://koperski.eu/2022/11/23/najnowsze-karawany-domu-pogrzebowego-koperski/.

 Dom pogrzebowy Koperski posiada również swoją własną salę pożegnań, która udostępniana jest dla wszystkich rodzin, które ostatni raz chcą pożegnać się z osobą zmarłą.

 Szczególną uwagę zwraca produkcja trumien na zamówienie, cała produkcja jest najwyższej jakości wykonania i wyróżnia trumny na polskim rynku ze względu na klasyczne, współczesne wzornictwo oraz dobry rzemieślniczy warsztat.

 W swojej ofercie usług znajduje się innowacyjne rozwiązanie jakim są e-Nekrologi. Jest to dogodne rozwiązanie dla osób, które nie czują się na siłach, aby powiadomić rodzinę o szczegółach ceremonii pożegnalnej oraz, aby w sposób wyjątkowy i wzruszający upamiętnić osobę zmarłą.

Poza wyżej wymienionymi usługami, w swojej ofercie Koperski Warszawa również posiada:

-zapewnienie fotografa i kamery video

-kremacje

-tanatokosmetyka

-oprawa muzyczna i florystyczna

-transport zmarłych w kraju i zagranicą

-balsamowanie

-pogrzeby tradycyjne, wyznaniowe, świeckie

-kwiaty z dowozem na pogrzeb

Całodobowy Zakład pogrzebowy Koperski Warszawa


Biuro pogrzebowe Warszawa

Strona www.koperski.eu

Ulica Powązkowska 2

Poniedziałek-piątek 8.30-16.30

Sobota 9-14

Telefon: 22 111 88 88 (całodobowo)

Telefon: 22 636 00 69

e-mail: warszawa@koperski.eu

Warszawa kaplica/chłodnia

Ulica Powązkowska 14

Telefon: 727 500 800

e-mail: warszawa@koperski.eu

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *