Zakład pogrzebowy w Zgierzu z oddaniem organizuje uroczystości funeralne

pogrzeby w Zgierzu

Życie potrafi niejednokrotnie nas zaskoczyć. Nieraz są to pozytywne niespodzianki, jednakże niekiedy przychodzi nam się zmierzyć z wielkim szokiem i bolesną stratą. W tak ciężkich chwilach jaką jest żałoba, trudno nam myśleć o formalnościach. Warto w takim momencie sięgnąć po telefon i wybrać jeden z dwóch całodobowych numerów Zakładu Pogrzebowego Patora w Zgierzu – 792 425 425 bądź 730 18 18 59.

Firma funeralna ze Zgierza od wielu lat zapewnia profesjonalne i kompleksowe usługi pogrzebowe. Ich doświadczenie, empatia i zaangażowanie w świadczenie usług sprawiają, że są jednym z wiodących zakładów pogrzebowych w tym regionie.

Wykwalifikowani pracownicy zakładu pogrzebowego w Zgierzu

Od momentu pierwszego kontaktu, spotkamy się z pełnym zaangażowaniem ze strony pracowników, którzy są gotowi o każdej porze dnia i nocy pomóc w trudnym czasie straty i żałoby. Przyjmując indywidualne prośby i preferencje, zakład pogrzebowy Patora dokłada wszelkich starań, aby zapewnić godne pożegnanie zmarłego.

Doświadczony personel jest odpowiedzialny za organizację mszy, przemówień, wystroju kościoła, a także zapewnia wsparcie w kwestii spraw typowo formalnych, jakich byłoby chociażby załatwienie zasiłku pogrzebowego z ZUS, KRUS czy z MSWiA.

Zakład pogrzebowy ze Zgierza posiada imponującą ofertę

Firma funeralna w Zgierzu może poszczycić się dużym zaopatrzeniem w trumny i w akcesoria pogrzebowe. Szeroki wybór trumien zaczyna się od tradycyjnych drewnianych po nowoczesne modele metalowe, z różnymi wykończeniami i zdobieniami. Żegnając bliską osobę, można zdecydować się na kremację, pochówki świeckie, tradycyjne bądź wyznaniowe. Jeżeli natomiast zgon osoby bliskiej nastąpił w dalszej części kraju, zakład pogrzebowy w Zgierzu, zorganizuje transport zmarłego nowoczesnym i odpowiednio przystosowanym do tego karawanem.

Pełną ofertę zakładu pogrzebowego Patora znajdą Państwo klikając w logo firmy.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *