W miejscowości Kęty świadczone są usługi pogrzebowe wysokiej jakości

Usługi pogrzebowe w Kętach

Żałoba to czas, który przez pierwsze pół roku od straty bliskiej osoby jest nacechowany najsilniejszymi emocjami i masą przemyśleń. Zwłaszcza tyczy się to osób wrażliwych, które śmierć mogą przeżywać znacznie mocniej i intensywniej.

Niezależnie od tego, jak kto przechodzi ten trudny okres, silna potrzeba godnego pożegnania członka rodziny bądź przyjaciół musi zostać spełniona przez profesjonalny zakład pogrzebowy. W Kętach znajdziemy miejsce, gdzie empatia, troska, i kompetencja łączą się w służbie pomocy bliskim zmarłego. W domu pogrzebowym Funeral odpowiednio wyszkolony i wrażliwy personel zapewnia wsparcie na każdym etapie przygotowań do ceremonii pożegnalnej.  

Organizacja pogrzebów tradycyjnych z trumną wiąże się z szeroką ofertą niezbędnych akcesoriów pogrzebowych, staranną kosmetyką pośmiertną wykonywaną przez fachowych tanatokosmetyków oraz z doborem ubioru dla zmarłego.  Zgodnie z potrzebami rodzin, pochówki dostosowane są do tradycji i wyznawanych wartości. Dlatego też wśród usług zakładu pogrzebowego Funeral w Kętach, wykonuje się kremację, która poprzedzona jest pożegnaniem zmarłego w kaplicy pogrzebowej. Po procesie spopielenia, pracownicy w imieniu rodzin odbierają urnę z prochami.

Profesjonalna pomoc domu pogrzebowego w Kętach

Każda rodzina i sytuacja jest wyjątkowa, dlatego obsługa domu pogrzebowego „Funeral” przy ul. Rynek 3 opiera się na indywidualnym podejściu. Pracownicy słuchają i dostosowują się do preferencji, tradycji oraz wyznań rodzin i osoby zmarłej, zapewniając spersonalizowane usługi. Personel dba o odpowiednie procedury i środki zapewniające najwyższe standardy. W imieniu bliskich zmarłego załatwia najpotrzebniejsze dokumenty, aby odjąć stresu osobom pogrążonym w żałobie. Zajmują się formalnościami związanymi z wyrobieniem aktem zgonu i zasiłkiem pogrzebowym. Co więcej, pracownicy dokładnie omawiają tematy związane z rodzajem pogrzebu, tym, kiedy i o której miałby się odbyć oraz jaką oprawę i charakter pogrzebu życzy sobie rodzina. 

Usługi pogrzebowe Funeral Kęty

Adres: Rynek 3,

32-650 Kęty

Numer tel.: 570 903 202

Adres e-mail: biuro@pogrzeby-kety.pl

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *