Usługi pogrzebowe i Kremacje Szczecin

Pogrzeb kremacyjny

Kremacja, będąca jednym z dwóch głównych sposobów pochówku obok tradycyjnego pochówku w ziemi, staje się coraz bardziej popularna w wielu kulturach na całym świecie. Proces ten polega na spopieleniu zwłok w specjalnie przeznaczonych do tego  piecach kremacyjnych.

Zakład pogrzebowy Hermes ze Szczecina z najwyższą troską i szacunkiem zadba o przygotowanie zmarłego i ceremonii pogrzebowej, którą poprzedza kremacja. 

Powszechnie kremacja jest uważana za bardziej ekologiczną niż tradycyjne pochówki. Nie wymaga dużych powierzchni cmentarnych ani użycia chemikaliów konserwujących, które mogą przenikać do gleby. Jest też często wybieraną opcją przez rodziny, ponieważ jest tańszą alternatywą w porównaniu z pogrzebem z trumną.

Pogrzeby z kremacją Szczecin – Pogrzeby urnowe

Ze względu na ograniczoną dostępność miejsc na cmentarzach oraz troskę o ekosystem, rośnie liczba osób wybierających kremację jako sposób pochówku. Zakład pogrzebowy Hermes rozumie, że choć dla wielu jest to temat otoczony emocjami, wynikający z przekonań religijnych czy kulturowych, kremacja zdobywa coraz szersze grono  zwolenników, dzięki jej licznych zaletom i praktycznym aspektom. Pracownicy odpowiadają na wszelkie pytania oraz spieszą z wyjaśnieniem wszelkich kwestii związanych z kremacją. Firma oferuje szeroki wybór specjalistycznie przystosowanych trumien do spopielenia zwłok, a także bogaty wybór urn wykonanych z ceramiki, szkła, drewna czy kamienia.  Personel transparentnie przedstawia wszystkie koszty związane z kremacją i ceremonią, dostosowując kosztorys do budżetu rodziny.

Oferta tanich pogrzebów urnowych w Szczecinie

Hermes Marian Kaczyński - Szczecin, ul. Kordeckiego 15

Dane kontaktowe:

Adres; ul. Kordeckiego 15

71-066 Szczecin

Numer telefonu:  506 28 88 28

Adres e-mail: biuro@hermes.szczecin.pl

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *