Kompleksowe usługi zakładu pogrzebowego z Gdańska przy ul. Partyzantów

Zieleń zakład pogrzebowy w Gdańsku

Ten jeden moment, który zmienia wszystko, a jednocześnie należy do nieuchronnych. Odejście bliskiej osoby to czas wyjątkowo trudny, pełen emocji i decyzji do podjęcia.

W takich chwilach nieocenione staje się wsparcie nie tylko rodziny czy przyjaciół, ale również doświadczonego zakładu pogrzebowego, który w sposób kompleksowy pomoże nam przejść przez proces pożegnania. Zakład Pogrzebowy Zieleń z Gdańska od lat służy rodzinom swoją pomocą, oferując pełen zakres usług funeralnych.

Pracownicy zakładu usług pogrzebowych z ul. Partyzantów 76 w Gdańsku, kierują się przede wszystkim wysokim poziomem empatii i profesjonalizmu. Rozumieją wagę chwili, dlatego  zapewniają wsparcie na każdym etapie organizacji pożegnania. Poświęcają swój czas rodzinom tyle, ile tylko potrzebują bliscy zmarłego, dokładnie omawiając wszelkie szczegóły. W ich imieniu załatwiają dokumenty i wszelkie wymagane formalności. W przypadku trudniejszej sytuacji  finansowej, personel zakładu pogrzebowego Zieleń, wnioskuje w ich imieniu o zasiłek pogrzebowy z takich instytucji jak ZUS, KRUS czy MSWiA. Niezależnie też od pory dnia czy nocy, całodobowo służą pomocą pod całodobowym numerem telefonu 601 408 196.

Obsługa rodzin w zakładzie pogrzebowym przy ul. Partyzantów w Gdańsku

Każdy pochówek jest inny, dlatego usługi zakładu pogrzebowego Zieleń z ul. Partyzantów 76 są dostosowane do indywidualnych potrzeb i życzeń rodzin. Firma oferuje szeroki także transport zwłok krajowy i międzynarodowy, kompleksowe przygotowanie ceremonii żałobnej, czy wsparcie w doborze odpowiednich kwiatów, wieńców i muzyki. Profesjonalny personel, posiada w pełni wyposażone zaplecze, spełniające wysokie normy Unii Europejskiej. Od lat, zakład pogrzebowy przy ul. Partyzantów 76 w Gdańsku prowadzi usługę kosmetyki pośmiertnej. Pracownicy odbyli specjalistyczne przeszkolenia przeprowadzone przez HYGECO POLSKA Sp. z o.o. pod patronatem Francuskiego Instytutu Tanatopraksji w zakresie tanatokosmetyki, toalety pośmiertnej i tanatologii ogólnej. To wszystko sprawia, że są w stanie zapewnić rodzinom w pełni profesjonalny zabieg kosmetyki pośmiertnej.

Zakład Pogrzebowy Zieleń ul. Partyzantów Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe „Zieleń” Sp. z o.o

Adres: 80-254 Gdańsk, ul. Partyzantów 76

Numery telefonów:

605 050 017

601 408 196

58 341 20 73

58 341 73 35

Całodobowy przewóz zmarłych: 

601 84 66 16

Adres e-mail: zielen@zielen.pl

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *