Usługi Pogrzebowe Wrocław – zakład pogrzebowy Roch&Abel

Zakład pogrzebowy Wrocław

Śmierć jest nieunikniona. Chociaż wszyscy zdajemy sobie sprawę, że kiedyś nadejdzie, to nigdy nie możemy się na nią przygotować. Niezależnie od tego, czy śmierć nadeszła nagle, czy w wyniku wieloletniej choroby, ten czas zawsze związany jest z żalem i bólem. Mimo tych emocji, rodziny pragną zorganizować godny pogrzeb i pożegnać ukochaną osobę tak, jak sobie na to zasłużyła. Bardzo ważna jest więc personalizacja pogrzebu.

Aby wszystko mogło odbyć się indywidualnie, a pogrzeb nie był powielanym schematem. W końcu każdy człowiek był inny, dlatego każdy zasługuje na inne pożegnanie. Pracownicy zakładu pogrzebowego Roch&Abel we Wrocławiu od lat wypełniają swoją misję – organizują godne pogrzeby dla rodzin pogrążonych w żałobie.

Od czego zacząć w trudnym momencie śmierci bliskiej osoby?

Kiedy lekarz wystawi kartę zgonu, rodzina powinna poinformować zakład pogrzebowy, który przetransportuje ciało do chłodni. Zakład pogrzebowy Roch&Abel oferuje usługę całodobowej eksportacji ciała. Niezależnie od pory dnia, pracownicy zawsze pomogą i okażą wsparcie bliskim Zmarłego.

Po wystawieniu karty zgonu należy udać się do USC, gdzie urzędnik wystawi akt zgonu. Dopiero z tym dokumentem możliwe będzie wdrożenie przygotowań do ceremonii ostatniego pożegnania. Na prośbę rodziny lub osoby odpowiedzialnej za organizację pogrzebu, pracownik zakładu pogrzebowego Roch&Abel może sam wykonać takie zadanie. Następnym krokiem organizacyjnym jest ustalenie wszelkich szczegółów. Pracownicy zakładu pogrzebowego już na pierwszym spotkaniu wsłuchują się w potrzeby rodzin. Przejmują na siebie wszystkie obowiązki, a tym samym odciążają pogrążone w żałobie rodziny.

Usługi pogrzebowe świadczone przez dom pogrzebowy Roch&Abel

W zakładzie pogrzebowym wszystkie usługi pełnione są na najwyższym poziomie zaczynając od eksportacji ciała do chłodni, a kończąc na kompleksowej organizacji pogrzebu. Ponadto zakład oferuje:

  • prace cmentarne,
  • pomoc w formalnościach,
  • pogrzeby wyznaniowe i świeckie,
  • pogrzeby kremacyjne i tradycyjne,
  • oprawa muzyczna i florystyczna,
  • pomoc w wyborze restauracji na stypę,
  • szeroki wybór akcesoriów pogrzebowych.

Na stronie internetowej zakładu pogrzebowego https://roch-abel.pl/ dostępna jest szczegółowa oferta zakładu pogrzebowego Roch&Abel.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *