W hołdzie pamięci Zmarłego – usługi pogrzebowe H.Skrzydlewska

„Tradycja – Rzetelność – Profesjonalizm”– to nie jest zwykłe hasło reklamowe, to trzy wartości, które cechują działającą od 1937 roku firmę H.Skrzydlewska – zakład pogrzebowy, który obecnie zajmuje wiodącą pozycję w branży funeralnej, a usługi świadczone przez jego właścicieli i pracowników opierają się na najwyższych standardach jakości.

Śmierć zawsze przychodzi za wcześnie

Nawet jeśli choroba bliskiej osoby trwa długo i wydaje się pozornie, że można było nadejścia śmierci spodziewać się w każdej chwili, to jej przyjście zawsze jest bolesnym przeżyciem, a żal odbiera siły do działania. Tymczasem zadaniem rodziny, zgodnie z obowiązującą w naszym kręgu kulturowym tradycją, jest zorganizowanie godnego pochówku, który będzie aktem świadczącym o miłości, przywiązaniu, wdzięczności jaką bliscy i przyjaciele obdarzali Zmarłego.

Wyróżniający się wysoką kulturą osobistą pracownicy zakładu pogrzebowego H.Skrzydlewska pomogą przejść rodzinie przez gąszcz biurokratycznych i prawnych procedur. Wyposażeni w pełnomocnictwa załatwią urzędowe akty zgonu, formalności dotyczące zasiłku w ZUS (KRUS, MSWiA czy w wojsku), odszkodowanie z tytułu polisy ubezpieczeniowej, a następnie zajmą się przygotowaniem pochówku.

usługi pogrzebowe

Od czego zacząć?

Na swojej stronie internetowej zakład pogrzebowy H.Skrzydlewska umieścił szereg informacji, które będą przydatne rodzinie zmarłego. Poradnik dotyczący pierwszych działań po odejściu Bliskiej Osoby wskaże, jakie kroki należy podjąć, aby zacząć planowanie pochówku. Zawsze można skorzystać z dostępnych na stronie telefonów kontaktowych, pod którymi dyżur przez całą dobą siedem dni w tygodniu pełnią pracownicy zakładu.

Zgierz, Łódź, Brzeziny, Głowno – to lokalizacje kilku biur oraz punktów usługowych świadczących usługi pogrzebowe dla firmy H. Skrzydlewska. Sklepy z trumnami i urnami, krematoria, kwiaciarnie, chłodnie swoją szeroką ofertą są w stanie zaspokoić wszelkie oczekiwania organizatorów pogrzebu.

Tradycyjnie, ale nowocześnie

Zakład pogrzebowy H.Skrzdlewska czerpie z tradycji, ale nie oznacza to uwstecznienia. Tradycja zamyka się w wartościach, jakimi kieruje się firma: rzetelność, solidność, służba człowiekowi. Nowoczesność, to sięganie po współczesne technologie i rozwiązania. Wirtualne nekrologi, kwiaciarnia online, pokaźna flota luksusowych samochodów do transportu zmarłych, balsamacja zgodna z normami europejskimi, nowoczesne krematoria są do dyspozycji klientów.

Scenariusz uroczystości pogrzebowej zawsze uwzględnia wskazówki organizatorów. W ofercie firmy H.Skrzydlewska są: dowolne formy pochówku (tradycyjny z odprowadzeniem zwłok lub kremacja), ceremonia świecka lub w obrządku religii wyznawanej przez Zmarłego, oprawa muzyczna z utworami wybranymi przez organizatorów, nagłośnienie, usługi fotograficzne i filmowe, transport księdza i żałobników, organizacja konsolacji, kwiaty i wieńce, nekrologi, wybór miejsca i przygotowanie grobu.

Każdy pochówek zawsze dostosowany jest również do możliwości finansowych organizatorów, ale niezależnie od wysokości opłaty zawsze jest to uroczystość podniosła i godna pamięci Zmarłego.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *