Usługi pogrzebowe w Sobótce

usługi pogrzebowe sobótka

U stóp góry Ślęży na Dolnym Śląsku leży urocze miasto Sobótka, które prawa miejskie uzyskało już w 1221 roku. Przez stulecia w Sobótce przewinęły się kolejne pokolenia jej mieszkańców, dawniej trudniących się handlem, a obecnie głównie turystyką. Wieloletnie dzieje miasta od zawsze były związane z górą, która jest niemym świadkiem życia i umierania mieszkańców Sobótki.

Ci, którzy za życia przechadzali się codziennie uliczkami Sobótki, po śmierci spoczywają na tutejszym cmentarzu. Ostatni spacer zapewnia im zakład pogrzebowy (zobacz stronę), świadczący kompleksowe usługi związane z pochówkiem.

Usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie

Obowiązkiem każdego człowieka jest zapewnienie godnego pożegnania naszym bliskich, którzy zmarli. Dlatego dbamy o to, aby uroczystości pogrzebowe miały jak najpiękniejszą oprawę, a naszym ukochanym zmarłym pragniemy zapewnić usługi pogrzebowe na jakie zasługują – profesjonalne przeniesienie trumny do kościoła i na cmentarz, miejsce w kaplicy, gdzie będziemy mogli wspólnie modlić się i wspominać zmarłą osobę, czy najpiękniejszą oprawę liturgiczną ze wzruszającym śpiewem i grą na skrzypcach. Dbamy o symbole życia wiecznego – światło zniczy i żywe wiązanki z kwiatów.

Wiemy, że życia naszych bliskich nic już nie przywróci, ale dbając o szczegóły godnego pożegnania, możemy mieć pewność, że dopełniliśmy obowiązku pochowania zmarłych. Ponadto chcemy po raz ostatni okazać im nasz szacunek i miłość a także, poprzez organizację pogrzebu oddać hołd i podsumować życie, które wiedli obok nas, w Sobótce.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *