Transport ciała z Anglii

Coraz więcej ludzi emigruje za granicę, zostawiając rodziny i bliskich. Niektórzy zmieniają miejsce zamieszkania, aby znaleźć lepszą pracę i postanawiają zostać za granicą na wiele lat, inni podróżują, aby zwiedzać i odkrywać nieznane. Niestety, śmierć na nikogo nie czeka. W sytuacji śmierci bliskiego, jego rodzina pragnie, aby pochować go w ojczyźnie. W takiej sytuacji rodzi się pytanie, jak zorganizować transport ciała z Anglii?

Wiele zakładów pogrzebowych oferuje przewóz ciała z innego kraju do Polski. Niestety taka usługa wiąże się z naliczeniem dodatkowych opłat, które ostatecznie bardzo mocno windują finalną cenę pogrzebu. Warto zwrócić więc uwagę na firmy, które specjalizują się w przewozie ciał z zagranicy.

transport z Anglii

Firma transportująca Zmarłych

Jedną z takich firm jest zakład pogrzebowy Glob Drejka (tutaj), który ma wieloletnie doświadczenie w transporcie zwłok. Pracownicy zakładu Drejka pomagają we wszelkich formalnościach oraz przejmują na swoje barki złożenie dokumentów w urzędzie zarówno polskim jak i angielskim.

Pracownicy zakładu pogrzebowego przykładają ogromną wagę do wykonywanych zadań, dlatego Glob Drejka dba o wszystkie szczegóły związane z przygotowaniem ciała do transportu. Zakład pogrzebowy wyróżnia się również ogromnym profesjonalizmem, dlatego każda trumna jest odpowiednio przygotowana do dalekich dystansów międzynarodowych. Zakład pogrzebowy oferuje również usługę kremacyjną na terenie Anglii oraz przewozu do Polski urny z prochami.

Zakład pogrzebowy Glob Drejka ma wieloletnie doświadczenie w międzynarodowym przewozie ciał, dlatego każdy klient może mieć gwarancję, że otrzyma niezbędną pomoc ze strony pracowników.

One thought on “Transport ciała z Anglii

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *