Polskie Centrum Pogrzebowe – nowa marka usług pogrzebowych w Rzeszowie

Polskie Centrum Pogrzebowe to zakład pogrzebowy o uznanej renomie, działający w rzeszowskiej branży usług pogrzebowych. Posiadamy eleganckie biuro w Rzeszowie przy ul. Szopena 7 w okolicach szpitala. Na Państwa życzenie podejmujemy się przygotowania ceremonii pogrzebowej w każdym zakątku Polski, a także za granicą. Posiadamy doświadczenie w organizacji pogrzebów Katolickich, Prawosławnych i świeckich. Z tego powodu dysponujemy największym w Rzeszowie wyborem trumien i urn, w tym też tych najpiękniejszych – dębowych.

Pracownicy firmy pogrzebowej z Rzeszowa to osoby posiadające ogromne doświadczenie oraz wiedzę na temat wszystkich etapów i procedur organizacji pogrzebu. Z cierpliwością odpowiedzą na każde pytanie oraz wyjaśnią każdą wątpliwość. Eksperci uczciwie służą pomocą w doborze trumny lub urny, akcesoriów pogrzebowych, wieńców i wiązanek kwiatów, a także w ułożeniu tekstu, który ma się znaleźć na nekrologach i klepsydrach. Nasz zakład pogrzebowy wyróżnia światowej klasy system do wyrobu tabliczek pogrzebowych w każdym wzorze, jaki jest życzeniem Klienta. W czasie spotkania w naszym biurze zapadają decyzje dotyczące też innych detali – takich, jak oprawa muzyczna lub wykonanie reportażu fotograficznego.

Posiadamy trumienki dla dzieci, w tym też dla tych nienarodzonych. a elegancki namiot wraz z katafalkami i innym sprzętem sprawia, że jesteśmy niedoścignionym pod względem jakości domem pogrzebowym na Rzeszowszczyźnie.

usługi pogrzebowe rzeszów

Polskie Centrum Pogrzebowe dokłada wszelkich starań, aby pogrążonej w smutku Rodzinie pomóc przejść zwłaszcza przez początkowy czas po stracie Bliskiej Osoby. Po uzyskaniu upoważnienia zajmujemy się formalnościami urzędowymi w USC i ZUS, a także w administracjach cmentarzy. Jeśli miejsce grzebalne nie zostało jeszcze wykupione, dopełniamy również tego obowiązku. Z ogromnym szacunkiem dbamy o ciało Zmarłego, gwarantując godne przygotowanie go do pochówku.

Karawany posiadane i używane przez Zakład Pogrzebowy z Rzeszowa spełniają wszystkie normy wymagane zarówno prawem polskim, jak i prawami oraz przepisami międzynarodowymi.

Jako firma, której misją jest przenoszenie światowych wzorców na rejon woj. podkarpackiego, proponujemy coraz popularniejszą usługę funeral planning, czyli planowania własnego pogrzebu za swojego życia. Skorzystanie z takiej usługi pozwala zdjąć dużą część ciężaru odpowiedzialności za przygotowanie i przebieg uroczystości żałobnych z Bliskich Zmarłego. Uzyskują oni jasność odnośnie kolejnych etapów jego pogrzebu, niezależnie kiedy faktycznie będzie miał on miejsce.

Wyjątkową cechą naszych usług pogrzebowych jest ubezpieczenie na pogrzeb oraz usługa transportu zmarłych, w której posiadamy spore doświadczenie – min. Hiszpania, Irlandia, Dania, Niemcy itp. Doradzamy i wspieramy mieszkańców Rzeszowa udowadniając że godny pogrzeb nie musi być drogi.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *