Kompleksowa oferta zakładu pogrzebowego w Kaliszu

Śmierć – to bardzo bolesne doświadczenie, z którym niełatwo sobie poradzić. Jak w tej sytuacji może pomóc zakład pogrzebowy?

Nasz zakład pogrzebowy Kalisz wszystkich klientów traktuje bardzo otwarcie i z wielką serdecznością, oferując ogrom wsparcia w tych ciężkich dla Was chwilach. Jeżeli chcecie znaleźć najlepszych profesjonalistów, którzy pomogą Wam w załatwieniu wszystkich spraw związanych z pochówkiem, to koniecznie musicie się do nas zgłosić.

Nasz telefon jest czynny dla Was przez całą dobę. Wystarczy tylko do nas zadzwonić i zgłosić zgon, a my będziemy gotowi do przewiezienia Zmarłego do naszej własnej chłodni. Zajmujemy się transportem Zmarłych na terenie całego miasta Kalisz, jak również jesteśmy w stanie wyjechać po zwłoki w bardziej odległe zakątki Polski. Do naszych usług należy również tanatokosmetyka. Jest to dział, który zajmuje się przygotowaniem zwłok zmarłego do pochówku, a w szczególności jeżeli chodzi o działania kosmetyczne. Jest to bardzo popularne w przypadku, kiedy ciało uległo znacznemu uszkodzeniu, jeżeli zgon nastąpił w wypadku lub też w skutek jakiejś choroby.

Nasi pracownicy bardzo chętnie pomogą Wam również w załatwieniu wszelkich formalności, w tym zgłoszenie zgonu oraz wypłaty pieniędzy z zasiłkiem pogrzebowym. To do Was również należy wybór miejsca, gdzie zostanie pochowana Wasza bliska osoba. My jesteśmy po to, aby spełnić każde Wasze życzenie, związane z Ostatnim Pożegnaniem, nawet te najbardziej nietypowe.

Zorganizujemy dla Was pełną powagi uroczystość. Do naszych usług należy również doradztwo w zakresie akcesoriów funeralnych. Z miłą chęcią zaprezentujemy Wam nasze trumny oraz urny. Oferujemy Wam również tabliczki, krzyże oraz specjalną odzież dla Zmarłych.

Do naszych usług zaliczają się również usługi cmentarne, w tym: ekshumacje, usługi grabarskie, porządkowanie mogił. Zapewniamy Wam najwyższą jakość obsługi. Chcemy, abyście w tych ciężkich chwilach wiedzieli, że zawsze możecie liczyć na nasze wsparcie oraz pełną wyrozumiałość. Zapraszamy!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *