Pogrzeby Bydgoszcz: Grudzień 2019 miesiącem pogrzebów w Bydgoszczy

Zakłady pogrzebowe w Bydgoszczy w początkach grudnia mają całkiem sporo pracy, co wcale nie jest oczywiste biorąc pod uwagę ten okres i lata poprzednie. Wcześniejsze miesiące także obfitowały w spore ilości ostatnich pożegnań na bydgoskich cmentarzach. Już dziś większość zakładów pogrzebowych w Bydgoszczy pracuje z wykorzystaniem maksymalnych możliwości kadrowych. Można było to zauważyć nawet w narzędziach monitorujących wpisywane przez mieszkańców frazy do wyszukiwarki Google.

Zakład pogrzebowy Bydgoszcz

zakład pogrzebowy Bydgoszcz

Symbolem śmierci której nikt nie uniknie, a która zaczęła w dużej mierze dotykać mieszkańców Bydgoszczy stała się w ostatnich dniach kobieta z walizką. Każdy mieszkaniec, student, przedstawiciel handlowy odwiedzający miasto nad Brdą musiał poznać przemierzając ulice elegancką Panią, która zbierała od kilkunastu lat na bilet. Prawda jest taka, że Pani ta przeżyła załamanie nerwowe po śmierci najbliższych, co wywołało zmiany natury psychicznej. Podróżująca bez celu kobieta zbierająca pieniądze na bilety od przechodniów wywoływała wśród mieszkańców Bydgoszczy wiele pytań i kontrowersji. Jako, że nigdy ani sobie ani nikomu innemu nie zrobiła krzywdy nie była izolowana. W tym tygodniu dowiedzieliśmy się że, ta Pani zmarła. Szkoda, że za życia nikt nie potrafił jej pomóc w przejściu przez nieszczęścia, które ją dotknęły.

kobieta z Bydgoszczy

Niech „kobieta z walizką” będzie dla nas przestrogą, aby szanować każdy dzień który otrzymaliśmy i cieszyć się wspólnym czasem z osobami które kochamy. W najbliższym czasie Bydgoszczanie będą uczestniczyć w licznych ceremoniach pogrzebowych. Okres świąteczny i karnawałowy sprzyja niestety ilością wypadków śmiertelnych. Pamiętajmy, że wszelką pomoc związaną z działalnością zakładów pogrzebowych – całodobowymi eksportacjami i organizacją pogrzebów – w Bydgoszczy odnajdziemy pod adresem Funer ® Bydgoszcz.

One thought on “Pogrzeby Bydgoszcz: Grudzień 2019 miesiącem pogrzebów w Bydgoszczy

  1. Chyba nie tylko 2019 rok był miesiącem pogrzebów w Bydgoszczy. Od nowego roku nie było tygodnia żebym nie mijał jakiegoś karawanu. Szok. To miasto się chyba tak mocno zestarzało.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *