Kozy – usługi pogrzebowe dostępne także 24 godziny na dobę

zakład pogrzebowy w Kozach

Gdy przychodzi moment śmierci bliskiej osoby, wówczas jej bliscy rozpoczynają przygotowania do ostatniego pożegnania. Kompleksowe usługi pogrzebowe dostępne są także w Kozach.

Szeroka gama usług pogrzebowych w Kozach

Miejscowość Kozy w województwie śląskim jest miejscem działalności zakładów pogrzebowych świadczących szeroką gamę usług, dzięki którym rodzina może spełnić ostatnie życzenie zmarłego.

Mieszkańcy Kóz, a także okolicznych miejscowości – Wilamowic, Bujakowa, Pisarzowic i innych, mogą skorzystać tu z kompleksowej organizacji ceremonii pogrzebowych, a także z innego rodzaju pomocy.

Oferta ta to przede wszystkim:
– transport zwłok
– organizacja ceremonii pogrzebowych
– kremacje – spopielenie zwłok
– sprzedaż trumien
– sprzedaż urn na prochy
– sprzedaż wieńców i kwiatów
– oprawa muzyczna pogrzebu – orkiestra, trębacz
– sprzedaż akcesoriów pogrzebowych – klepsydr, krzyży drewnianych, tabliczek
– pomoc w realizacji formalności – zasiłki pogrzebowe, akty zgonu

Klienci mogą otrzymać zatem dostęp do szerokiej gamy usług pogrzebowych, które pozwalają w pełni zrealizować ostatnie życzenie zmarłej osoby, a także sprawić, że uroczystość pogrzebowa będzie uroczysta, pełna godności, zapadająca w pamięć.

Szeroki wachlarz usług tego rodzaju może tutaj zapewnić swoim klientom zakład pogrzebowy KIERPIEC, z którego ofertą można zapoznać się na stronie internetowej: www.uslugi-pogrzebowe-kozy.pl.

Zakład pogrzebowy w Kozach – otwarty przez całą dobę

Mieszkańcy wsi Kozy i okolicznych miejscowości mogą korzystać z pomocy zakładów pogrzebowych przez 24 godziny na dobę. Niezależnie od pory, ich pracownicy są gotowi, aby zapewnić wsparcie w trudnych chwilach po stracie ważnej osoby.

Warto wskazać, że można wykorzystać rozliczenie bezgotówkowe w ramach ZUS, KRUS i MSWiA, dlatego też nie jest konieczna wpłata całej sumy z góry.

Zatem powierzenie organizacji uroczystości dobremu zakładowi pogrzebowemu to pewność, że wszystkie związane z nią kwestie będą zrealizowane zgodnie z życzeniami i będą stanowiły najpiękniejsze pożegnanie ze zmarłym.

One thought on “Kozy – usługi pogrzebowe dostępne także 24 godziny na dobę

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *