Kremacja i kompleksowe usługi pogrzebowe w Bielsku-Białej

Zakład pogrzebowy Marcinkiewicz od 2002 roku świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie Bielska-Białej oraz w Wilamowicach i Kozach. Długoletnie doświadczenie, doskonała znajomość rynku oraz profesjonalne podejście do klientów stale wpływa na udoskonalanie i rozbudowywanie oferty, a także utrzymanie najwyżej jakości świadczenia usług.

Zakład pogrzebowy Marcinkiewicz oferuje całodobowe wsparcie telefoniczne oraz mobilne biuro, dzięki któremu możliwe jest zorganizowanie pożegnania w sposób wygodny dla rodziny. Dostępne są usługi przewozu zmarłych na terenie Polski oraz poza jej granicami. Międzynarodowy transport zmarłych odbywa się w odpowiednich warunkach, a każde auto posiada niezbędne wymogi sanitarne oraz prawne. Autokarawany są przystosowane do przewozu ciała w bezpieczny sposób, zarówno podczas krótszych jak i dłuższych tras.

Kompleksowa oferta obejmuje pogrzeby wyznaniowe oraz świeckie. Każdy klient może liczyć na szacunek i opiekę w tak trudnej chwili, jaką jest utrata bliskiej osoby. Zakład pomaga w dopełnieniu wszelkich formalności koniecznych do pochówku zarówno w urzędach jak i parafiach w przypadku pogrzebu katolickiego. Stała współpraca z profesjonalnymi florystami i muzykami umożliwia zorganizowanie godnego pożegnania zmarłego poprzez oprawę muzyczną, jak i ręcznie przygotowane wiązanki i kwiaty. Każdy pogrzeb, jak i sposób pochówku realizowany jest zgodnie z życzeniami i potrzebami rodziny.. Wszelkie usługi pogrzebowe odbywają się w sposób pełen szacunku i zrozumienia do zmarłego i jego bliskich.

kościół pogrzebowy

Zakład pogrzebowy Marcinkiewicz oferuje również szeroki wybór trumien oraz urn. Elastyczna oferta cenowa pozwala na dopasowanie oferty do możliwości finansowych klientów, możliwe jest kredytowanie ostatniego pożegnania w ramach zasiłku ZUS oraz KRUS. Zaletami firmy jest również posiadanie własnej chłodni, jak i kaplicy, w której można zorganizować czuwanie w gronie najbliższych, a także pożegnać zmarłego przed kremacją.

Wśród świadczonych usług jest także kremacja, która staje się coraz częściej wybieranym sposobem pochówku, głównie dlatego, że większość cmentarzy w dużych miastach powoli cierpi na brak miejsc do pochówku. Kolumbaria zajmują stosunkowo małą powierzchnię mieszcząc przy tym dużą ilość urn. Firma służy pomocą w wyborze odpowiedniego asortymentu. Do kremacji potrzebna jest specjalna trumna kremacyjna oraz urna. Przed przewozem ciała następuje pożegnanie, a po samej kremacji tradycyjny pochówek w kolumbarium lub złożenie urny w tradycyjnym grobie, na przykład rodzinnym, co jest odpowiednio zorganizowane według życzeń rodziny przez zakład pogrzebowy Marcinkiewicz.

Na stronie http://marcinkiewiczpogrzeby.pl/ znajduje się specjalnie przygotowany poradnik, który zaznajamia rodzinę z krokami, które należy podjąć w przypadku zgonu najbliższej osoby oraz szczegółowy opis szerokiej oferty usług pogrzebowych, kremacji i transportu zwłok.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *